Volkswagen Polo: alle generaties, motoren en uitvoeringen
De Volkswagen Polo bestaat sinds 1976 en telt zes generaties. Hieronder vind je per generatie de bouwjaren en alle motoren met hun vermogen, de uitrusting per uitvoering van de huidige Polo, en waar je op let bij een tweedehands Polo.
De generaties van de Volkswagen Polo
Polo 6 2017–nu
+
De huidige Polo, sinds 2017. Er zijn benzinemotoren, een diesel en een aardgasversie (1.0 TGI); de GTI heeft 200 pk, na de facelift 207 pk.
| Motor | Brandstof | Vermogen | Cilinderinhoud | Uitvoeringen |
|---|---|---|---|---|
| 1.0 | Benzine | 80 pk | 999 cc | ACTIVE, Fresh, GOAL, Life, MOVE, Standard |
| 1.0 MPI | Benzine | 80 pk | 999 cc | ACTIVE, Comfortline, IQ.DRIVE, JOIN, Trendline, UNITED, beats |
| 1.6 TDI SCR | Diesel | 80/95 pk | 1.598 cc | Comfortline, Comfortline DSG (7-Gang), Highline, Highline DSG (7-Gang), IQ.DRIVE, IQ.DRIVE DSG (7-Gang), JOIN, JOIN DSG (7-Gang), Trendline, UNITED, UNITED DSG (7-Gang), beats, beats DSG (7-Gang) |
| 1.0 TGI | Aardgas (CNG) | 90 pk | 999 cc | ACTIVE, Comfortline, Comfortline (Benzinbetrieb), Comfortline (Erdgasbetrieb), Highline, Highline (Benzinbetrieb), Highline (Erdgasbetrieb), IQ.DRIVE, Life, Style, UNITED |
| 1.0 TSI OPF | Benzine | 95/110/115/116 pk | 999 cc | ACTIVE, ACTIVE DSG, ACTIVE DSG (7-Gang), Comfortline, Comfortline DSG (7-Gang), GOAL, GOAL DSG, Highline, Highline DSG (7-Gang), IQ.DRIVE, IQ.DRIVE DSG (7-Gang), JOIN, JOIN DSG (7-Gang), Life, Life DSG, MOVE, MOVE DSG, R-Line, R-Line DSG, Style, Style DSG, UNITED, UNITED DSG (7-Gang), beats, beats DSG (7-Gang) |
| 1.0 TSI | Benzine | 116 pk | 999 cc | Comfortline, Comfortline DSG (7-Gang), Highline, Highline DSG (7-Gang), beats, beats DSG (7-Gang) |
| 1.5 TSI OPF | Benzine | 150 pk | 1.498 cc | Highline DSG (7-Gang) |
| GTI | Benzine | 200/207 pk | 1.984 cc | DSG, Edition 25 DSG |
| GTI OPF | Benzine | 200/207 pk | 1.984 cc | DSG, Standard |
Polo 5 2009–2017
+
De GTI had 180 of 192 pk; de Polo R WRC, gebouwd naar aanleiding van het wereldkampioenschap rally, had 220 pk.
| Motor | Brandstof | Vermogen | Cilinderinhoud |
|---|---|---|---|
| CrossPolo 1.2 | Benzine | 70 pk | 1.198 cc |
| 1.2 | Benzine | 70 pk | 1.198 cc |
| 1.2 BMT | Benzine | 70 pk | 1.198 cc |
| CrossPolo 1.2 TDI | Diesel | 75 pk | 1.199 cc |
| 1.0 | Benzine | 75 pk | 999 cc |
| 1.0 BMT | Benzine | 75 pk | 999 cc |
| 1.2 TDI | Diesel | 75 pk | 1.199 cc |
| 1.2 TDI BlueMotion 87g | Diesel | 75 pk | 1.199 cc |
| 1.2 TDI BlueMotion 88g | Diesel | 75 pk | 1.199 cc |
| 1.2 TDI BlueMotion 89g | Diesel | 75 pk | 1.199 cc |
| 1.4 TDI | Diesel | 75 pk | 1.422 cc |
| 1.4 TDI BlueMotion | Diesel | 75 pk | 1.422 cc |
| 1.4 TDI BMT | Diesel | 75/90/105 pk | 1.422 cc |
| 1.6 TDI | Diesel | 75/90/105 pk | 1.598 cc |
| 1.4 BiFuel | LPG | 82/86 pk | 1.390 cc |
| 1.6 BiFuel | LPG | 82 pk | 1.598 cc |
| CrossPolo 1.4 | Benzine | 85 pk | 1.390 cc |
| 1.4 | Benzine | 85 pk | 1.390 cc |
| CrossPolo 1.4 TDI BMT | Diesel | 90/105 pk | 1.422 cc |
| CrossPolo 1.6 TDI | Diesel | 90/105 pk | 1.598 cc |
| 1.2 TSI BMT | Benzine | 90/105/110 pk | 1.197 cc |
| 1.6 TDI BMT | Diesel | 90 pk | 1.598 cc |
| 1.0 TSI BlueMotion | Benzine | 95 pk | 999 cc |
| CrossPolo 1.2 TSI | Benzine | 105 pk | 1.197 cc |
| 1.2 TSI | Benzine | 105 pk | 1.197 cc |
| CrossPolo 1.0 TSI BMT | Benzine | 110 pk | 999 cc |
| CrossPolo 1.2 TSI BMT | Benzine | 110 pk | 1.197 cc |
| 1.0 TSI BMT | Benzine | 110 pk | 999 cc |
| BlueGT | Benzine | 140/150 pk | 1.395 cc |
| GTI | Benzine | 180/192 pk | 1.390/1.798 cc |
| R WRC | Benzine | 220 pk | 1.984 cc |
Polo 4 2001–2009
+
De GTI had 150 pk, in de latere versies tot 180 pk.
| Motor | Brandstof | Vermogen | Cilinderinhoud |
|---|---|---|---|
| 1.2 | Benzine | 55/64/70 pk | 1.198 cc |
| 1.9 SDI | Diesel | 64 pk | 1.896 cc |
| Fun 1.2 | Benzine | 64 pk | 1.198 cc |
| Limousine 1.9 SDI | Diesel | 64 pk | 1.896 cc |
| CrossPolo 1.2 | Benzine | 70 pk | 1.198 cc |
| CrossPolo 1.4 TDI | Diesel | 70 pk | 1.422 cc |
| 1.4 | Benzine | 75/80 pk | 1.390 cc |
| 1.4 TDI | Diesel | 75/80 pk | 1.422 cc |
| Fun 1.4 | Benzine | 75 pk | 1.390 cc |
| Fun 1.4 TDI | Diesel | 75 pk | 1.422 cc |
| Limousine 1.4 | Benzine | 75 pk | 1.390 cc |
| Limousine 1.4 TDI | Diesel | 75 pk | 1.422 cc |
| CrossPolo 1.4 | Benzine | 80 pk | 1.390 cc |
| 1.4 TDI DPF | Diesel | 80 pk | 1.422 cc |
| 1.4 TDI DPF BlueMotion | Diesel | 80 pk | 1.422 cc |
| 1.4 TDI DPF BlueMotion DPF | Diesel | 80 pk | 1.422 cc |
| 1.4 FSI | Benzine | 86 pk | 1.390 cc |
| Fun 1.4 FSI | Benzine | 86 pk | 1.390 cc |
| CrossPolo 1.4 16V | Benzine | 100 pk | 1.390 cc |
| CrossPolo 1.9 TDI | Diesel | 100 pk | 1.896 cc |
| 1.4 16V | Benzine | 100 pk | 1.390 cc |
| 1.9 TDI | Diesel | 100/130 pk | 1.896 cc |
| 1.9 TDI DPF | Diesel | 100 pk | 1.896 cc |
| Fun 1.4 16V | Benzine | 100 pk | 1.390 cc |
| Fun 1.9 TDI | Diesel | 100 pk | 1.896 cc |
| Limousine 1.4 16V | Benzine | 100 pk | 1.390 cc |
| CrossPolo 1.6 | Benzine | 105 pk | 1.598 cc |
| 1.6 | Benzine | 105 pk | 1.598 cc |
| GTI | Benzine | 150/180 pk | 1.781 cc |
Polo 3 1994–2001
+
Ook als sedan (Polo Classic) en break (Variant). De GTI had 120 of 125 pk.
| Motor | Brandstof | Vermogen | Cilinderinhoud |
|---|---|---|---|
| 45 | Benzine | 45 pk | 1.043 cc |
| 1.0 | Benzine | 50 pk | 999 cc |
| 50 | Benzine | 50 pk | 999 cc |
| 55 | Benzine | 55 pk | 1.298 cc |
| 1.7 SDI | Diesel | 60 pk | 1.716 cc |
| 60 | Benzine | 60 pk | 1.390 cc |
| 60 SDI | Diesel | 60 pk | 1.716 cc |
| Classic 60 | Benzine | 60 pk | 1.390 cc |
| Classic 60 SDI | Diesel | 60 pk | 1.716 cc |
| Variant 60 | Benzine | 60 pk | 1.390 cc |
| Variant 60 SDI | Diesel | 60 pk | 1.716 cc |
| 1.9 D | Diesel | 64 pk | 1.896 cc |
| 1.9 SDI | Diesel | 64 pk | 1.896 cc |
| 64 D | Diesel | 64 pk | 1.896 cc |
| 64 SDI | Diesel | 64 pk | 1.896 cc |
| Variant 64 SDI | Diesel | 64 pk | 1.896 cc |
| Classic 68 SDI | Diesel | 68 pk | 1.896 cc |
| Variant 68 SDI | Diesel | 68 pk | 1.896 cc |
| 1.4 | Benzine | 75 pk | 1.390 cc |
| 1.4 TDI | Diesel | 75 pk | 1.422 cc |
| 75 | Benzine | 75 pk | 1.598 cc |
| Classic 75 | 75 pk | 1.390/1.598 cc | |
| Variant 75 | 75 pk | 1.390/1.598 cc | |
| Classic 90 TDI | Diesel | 90 pk | 1.896 cc |
| Variant 90 TDI | Diesel | 90 pk | 1.896 cc |
| 1.4 16V | Benzine | 100 pk | 1.390 cc |
| 16V | Benzine | 100 pk | 1.390 cc |
| Classic 100 | Benzine | 100 pk | 1.595 cc |
| Variant 100 | Benzine | 100 pk | 1.595 cc |
| Classic 110 TDI | Diesel | 110 pk | 1.896 cc |
| Variant 110 TDI | Diesel | 110 pk | 1.896 cc |
| GTI | Benzine | 120/125 pk | 1.598 cc |
Polo 2 1981–1994
+
Als hatchback en als Coupé. De sportiefste was de Polo G40 Coupé, met 113 pk.
| Motor | Brandstof | Vermogen | Cilinderinhoud |
|---|---|---|---|
| 1.05 | Benzine | 40/45 pk | 1.043 cc |
| Stufenheck 1.05 | Benzine | 40 pk | 1.043 cc |
| 1.0 | Benzine | 45 pk | 1.043 cc |
| 1.05 Kat. | Benzine | 45 pk | 1.043 cc |
| 1.05 U-Kat. | Benzine | 45 pk | 1.043 cc |
| 1.3 Diesel | Diesel | 45 pk | 1.272 cc |
| Coupé 1.0 | Benzine | 45 pk | 1.043 cc |
| Coupé 1.05 | Benzine | 45 pk | 1.043 cc |
| Coupé 1.05 Kat. | Benzine | 45 pk | 1.043 cc |
| Coupé 1.05 U-Kat. | Benzine | 45 pk | 1.043 cc |
| Coupé 1.3 Diesel | Diesel | 45 pk | 1.272 cc |
| Stufenheck 1.05 U-Kat. | Benzine | 45 pk | 1.043 cc |
| Stufenheck 1.3 Diesel | Diesel | 45 pk | 1.272 cc |
| 1.4 D | Diesel | 48 pk | 1.391 cc |
| Coupé 1.4 D | Diesel | 48 pk | 1.398 cc |
| 1.1 | Benzine | 50 pk | 1.093 cc |
| Coupé 1.1 | Benzine | 50 pk | 1.093 cc |
| 1.3 | Benzine | 54/55/60/75 pk | 1.272 cc |
| 1.3 Kat. | Benzine | 54/75 pk | 1.272 cc |
| 1.3 U-Kat. | Benzine | 54 pk | 1.272 cc |
| Coupé 1.3 | Benzine | 54/55/60/75 pk | 1.272 cc |
| Coupé 1.3 Kat. | Benzine | 54/75 pk | 1.272 cc |
| Coupé 1.3 U-Kat. | Benzine | 54 pk | 1.272 cc |
| Stufenheck 1.3 | Benzine | 54 pk | 1.272 cc |
| Stufenheck 1.3 U-Kat. | Benzine | 54 pk | 1.272 cc |
| Coupé G40 | Benzine | 113 pk | 1.272 cc |
Polo 1 1976–1981
+
De eerste Polo, van 40 tot 60 pk.
| Motor | Brandstof | Vermogen | Cilinderinhoud |
|---|---|---|---|
| 0.9 | Benzine | 40 pk | 895 cc |
| 1.1 | Benzine | 50/60 pk | 1.042/1.092 cc |
| 1.3 | Benzine | 60 pk | 1.272 cc |
Bron: Carnet-voertuigdatabank. Vermogen en cilinderinhoud per motor, alle versies.
Welke uitrusting heeft de Polo 6?
Polo 6 1.0 TSI OPF Comfortline (2025): 24 opties standaard, 13 op bestelling.
Veiligheid
- StandaardABS (antiblokkeersysteem)
- StandaardESP (stabiliteitscontrole)
- StandaardAntislipsysteem
- StandaardVermoeidheidsherkenning
- StandaardBandenspanningscontrole
- StandaardIsofix (kinderzitbevestiging)
- OptieAutomatisch noodremsysteem
Rijhulp & parkeren
- StandaardParkeersensoren
- StandaardSnelheidsbegrenzer
- StandaardRijstrookassistent
- StandaardAfstandswaarschuwing
- StandaardHellingsassistent
- OptieAutomatisch parkeersysteem
- OptieAdaptive cruise control
- OptieDodehoekdetectie
- OptieWaarschuwing kruisend verkeer achter
- OptieVerkeersbordherkenning
Multimedia & connectiviteit
- StandaardApple CarPlay
- StandaardAndroid Auto
- StandaardBluetooth
- StandaardHandsfree-systeem
- StandaardRadio
- StandaardDAB-radio
- OptieNavigatiesysteem
- OptieDraadloos opladen
Verlichting
- StandaardLED-koplampen
- StandaardLichtsensor
- OptieGrootlichtassistent
- OptieMistlampen
Comfort & bediening
- StandaardCentrale vergrendeling
- StandaardElektrische ramen
- StandaardStuurbekrachtiging
- OptieRegensensor-ruitenwissers
Klimaat & zetels
- StandaardAirconditioning
- StandaardAchterbank 1/3 - 2/3 neerklapbaar
Exterieur, wielen & banden
- OptieLichtmetalen velgen
- OptieTrekhaak
Bron: Carnet-voertuigdatabank. Standaard = in elke versie van deze uitvoering; optie = op bestelling.
Een tweedehands Polo kopen of verkopen
Vraag de Car-Pass en het onderhoudsboekje, en kijk na of de kilometerstand daarmee klopt.
Bij een automaat vraag je naar het onderhoud van de versnellingsbak.
Kijk de uitvoering na met de lijst hieronder: zo weet je welke uitrusting standaard is en wat een betaalde optie was.
Vragen over de Volkswagen Polo
Hoeveel generaties heeft de Volkswagen Polo?+
Zes, sinds 1976.
Hoeveel pk heeft de Volkswagen Polo GTI?+
De huidige Polo GTI (Polo 6) heeft 200 pk; na de facelift is dat 207 pk.
Wat is de krachtigste Polo?+
De Polo R WRC (Polo 5), met 220 pk.
Je Polo verkopen?
Handelaars bieden op je auto. We bellen je binnen 24 uur.